Vi är Hidden Dreams.

Alma Jernberg

Investor Relations
alma@hiddendreams.se

Hanna Julin

PR & Communications Manager
076-092 24 00hanna@hiddendreams.se

Ellie Fokas-Schuettinger

New Venture Manager
ellie@hiddendreams.se

Michael Proszynski

Investment Manager
michael@hiddendreams.se

Sofia Tångelin

Head of Legal
079-100 86 96sofia@hiddendreams.se

Fabian Assarson

Founding Partner
fabian@hiddendreams.se

Maria Assarson

Founding Partner & CEO
maria@hiddendreams.se

Fanny Lundin

Talent Acquisition Specialist
fanny@hiddendreams.se

Johan Lindblad

Founding Partner & CTO
johan@hiddendreams.se

Vår investeringskommitté.

Fredrik Holmström

Saeid Esmaeilzadeh

Andreas & Robin Rutili

Christer Hellström

Kontakta oss

Vi pratar gärna. Men lyssnar ännu hellre.

Tack för ditt meddelande!
Vi hör av oss så snart vi kan.
Hoppsan, vi lyckades inte skicka meddelandet. Prova igen. Om problemet kvarstår så kan du maila oss direkt på hello@hiddendreams.se

Bli en del av vårt team.